Commscope    Generation Park Y - Budynek biurowy PZU

Generation Park Y - Budynek biurowy PZU

W okresie od marca 2021 r. do maja 2022 r. zrealizowaliśmy prace związane z wykonaniem okablowania strukturalnego na potrzeby nowego budynku biurowego PZU S.A.. W ramach naszego zakresu prac zainstalowaliśmy okablowanie strukturalne Commscope na ponad 30 kondygnacjach nowego budynku Generation Park Y w Warszawie, przy Al. Jana Pawła II. Wszystkie prace realizowaliśmy w roli podwykonawcy firmy SKANSKA S.A.

Commscope    Hala produkcyjna TK MAXX w Zielonej Górze

Hala produkcyjna TK MAXX w Zielonej Górze

W okresie od kwietnia 2021 r. do stycznia 2022 r. zrealizowaliśmy prace instalacyjne związane z wykonaniem okablowania strukturalnego miedzianego oraz światłowodowego na potrzeby nowej hali magazynowo produkcyjnej wraz z częścią biurową dla firmy TJX European Distribution Sp. z o.o.. W ramach naszego zakresu prac zainstalowaliśmy okablowanie strukturalne firmy Commscope hali Panattoni w Nowym Kisielinie, Zielona Góra.

Commscope    Nowy Rynek 1 – nowy biurowiec w Poznaniu

Nowy Rynek 1 – nowy biurowiec w Poznaniu

W okresie od października 2018 r. do lipca 2019 r. wykonaliśmy prace związane z instalacją okablowania strukturalnego w nowym budynku biurowym w inwestycji przy ul. Nowy Rynek 1 w Poznaniu. W ramach naszych prac wykonaliśmy ponad 4500 linii okablowania miedzianego oraz ponad 1000 włókien światłowodowych na 5 piętrach budynku B. Prace realizowaliśmy na podstawie umowy podwykonawczej z firmą SKANSKA S.A.

Commscope    ABB – nowe biura w budynku AXIS w Krakowie

ABB – nowe biura w budynku AXIS w Krakowie

W grudniu 2016 roku zakończyliśmy prace związane z instalacją okablowania strukturalnego na 5 piętrach budynku biurowego Axis, ul. Przy Rondzie 4 w Krakowie. Nasz zakres prac obejmował wykonanie okablowania strukturalnego miedzianego oraz światłowodowego Systimax® firmy Commscope. Wszystkie prace realizowaliśmy w roli podwykonawcy firmy Skanska S.A. Klientem docelowym jest firma ABB – globalny lider w zakresie technologii energetyki i automatyki.

Commscope    TNT Polska - Nowe Centrum Logistyczne

TNT Express Worldwide Polska Sp. z o.o. - Nowe Centrum Logistyczne

W listopadzie 2016 roku zakończyliśmy prace instalacyjne w Nowym Centrum Logistycznym TNT Express Worldwide Polska w miejscowości Wypędy,  ul. Zdrojowa 1. Zakres prac obejmował wykonanie okablowania strukturalnego w systemie Commscope klasy EA (kat. 6A) UTP iPatch Ready. Zainstalowaliśmy ponad 750 linii okablowania strukturalnego miedzianego oraz 14 relacji okablowania szkieletowego – okablowanie wewnętrzne, zewnętrzne oraz wieloparowe. Ponadto dostarczyliśmy 10 szaf Rittal wraz z osprzętem oraz wykonaliśmy pomiary okablowania miedzianego i światłowodowego.

     

Hotel Mercure Kraków Stare Miasto

We wrześniu 2016 roku zakończyliśmy prace instalacyjne w nowym hotelu Mercure Kraków Stare Miasto, przy ul. Pawiej 18 B w Krakowie. Cała instalacja została wykonania w oparciu o komponenty Systimax® firmy Commscope. Zakres prac obejmował wykonanie ponad 1000 linii okablowania strukturalnego poziomego UTP kat. 6 oraz okablowania szkieletowego (miedzianego UTP kat. 6A, światłowodowego MM OM4 oraz wieloparowego kat. 3 – na potrzeby telefonów). Ponadto w ramach zamówienia dostarczyliśmy i zamontowaliśmy szafy ZPAS wraz z osprzętem.

    

Postępu 3 – siedziba firmy Polkomtell Sp. z o.o.

W 2005 roku zainstalowaliśmy okablowanie strukturalne w technologii Systimax wraz z wydzieloną siecią zasilającą w zespole budynków biurowych o powierzchni 21 000 m2, przy ul. Postępu 3 w Warszawie. Zakres prac obemjował także wdrożenie systemu zarządzania okablowaniem strukturalnym Systimax imVision - iPatch. Prace zrealizowano bezpośrednio na zlecenie firmy Polkomtel Sp. z o. o.

Commscope       Polkomtel - 4CC w Łodzi

4CC w Łodzi – biurowiec firmy Polkomtel Sp. z o.o.

W ramach współpracy z operatorem sieci Plus GSM zbudowaliśmy infrastrukturę teleinformatyczną wraz z wydzieloną siecią zasilającą w nowym Call Center w Parku Biznesu Teofilów, przy ul. Traktorowej 148/158 w Łodzi. Prace instalacyjne obejmowały wykonanie okablowania strukturalnego miedzianego wraz z okablowaniem światłowodowym szkieletowym w technologii Systimax.

Commscope          Polkomtel - Data Center w Grodzisku Mazowieckim

Data Center w Grodzisku Mazowieckim – serwerownia firmy Polkomtel Sp. z o.o.

W 2014 roku zmodernizowaliśmy i rozbudowaliśmy infrastrukturę teleinformatyczną wraz z wydzieloną siecią zasilającą w nowym Data Center firmy Polkomtel Sp. z o.o. Prace instalacyjne obejmowały wykonanie okablowania strukturalnego miedzianego wraz z okablowaniem światłowodowym szkieletowym w technologii marki Systimax wraz z systemem zarządzania okablowaniem strukturalnym imVision - iPatch. Ponadto w ramach tego samego zlecenia wspieraliśmy operatora sieci Plus GSM podczas procesu migracji urządzeń między lokalizacjami Data Center w Warszawie oraz Grodzisku Mazowieckim.

       

Miasteczko Orange – siedziba firmy Orange S.A.

W ramach umowy z firmą Karmar S.A. wykonaliśmy prace instalacyjne w nowej siedzibie Orange S.A. w Al. Jerozolimskich 160 w Warszawie. Zakres prac obejmował wykonanie linii okablowania strukturalnego logicznego Kategorii 6a oraz okablowania szkieletowego miedzianego i światłowodowego. Wdrożony w biurowcu system otrzymał certyfikację marki Corning. Zlecenie zostało zakończone w sierpniu 2013 roku.

    

Microsoft Sp. z o.o. – oddziały na terenie Europy Środkowo-Wschodniej

Od 2004 roku współpracujemy z firmą Microsoft Sp. z o.o. w zakresie instalacji okablowania strukturalnego w oddziałach Spółki na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach porozumienia wykonaliśmy instalację okablowania strukturalnego w biurach Microsoft Sp. z o.o. w Warszawie, Wilnie, Rydze oraz Pradze. Zlecenia obejmowały wykonanie kilku tysięcy linii logicznych oraz traktów światłowodowych w technologii Systimax SCS wraz z wdrożeniem systemu zarządzania okablowaniem strukturalnym Systimax imVision - iPatch.

    

Lipowy Office Park – siedziba banku Pekao S.A.

W latach 2008 – 2009 zainstalowaliśmy okablowanie strukturalne wraz z wydzieloną siecią zasilającą w zespole budynków biurowych o powierzchni 39 000 m2, przy ul. Żwirki i Wigury 31 w Warszawie. Sieć teletechniczna została wykonana w technologii marki Systimax wraz z wdrożeniem systemu zarządzania okablowaniem strukturalnym Systimax imVision - iPatch. Ponadto zakres prac obejmował montaż kabli zasilających, rozdzielnic, instalacji siłowych, instalacji oświetlenia oraz gniazd ogólnych.

      

Świętokrzyska 11/21 – siedziba Narodowego Banku Polskiego

W siedzibie Narodowego Banku Polskiego przy ul. Świętokrzyskiej 11/21 w Warszawie zainstalowaliśmy okablowanie strukturalne w technologii Systimax wraz z systemem zarządzania okablowaniem imVision - iPatch. W ramach modernizacji budynków B i F wykonano okablowanie miedziane oraz światłowodowe.

Od grudnia 2011 roku realizujemy 36 etapowy projekt polegający na modernizacji okablowania strukturalnego w budynkach Narodowego Banku Polskiego na terenie całej Warszawy. Ponadto prowadzimy usługę serwisu całej instalacji okablowania strukturalnego.

       

Taunusturm we Frankfurcie – nowe biura firmy JP Morgan Chase & Co.

W ramach umowy z niemiecką firmą BT GmBH & Co. oHG zbudowaliśmy infrastrukturę teleinformatyczną w nowym biurze firmy JP Morgan Chase & Co. usytuowanym w biurowcu Taunusturm we Frankfurcie nad Menem. Prace instalacyjne obejmowały wykonanie okablowania strukturalnego miedzianego wraz z okablowaniem światłowodowym szkieletowym technologii Systimax, na pięciu kondygnacjach budynku.

          

Data Center w Rüsselsheim - serwerownia firmy Hewlett-Packard GmbH

W ramach umowy z niemiecką firmą w-tec AG wykonaliśmy prace instalacyjne w nowej serwerowni Hewlett-Packard w Rüsselsheim pod Frankfurtem na Menem. Prace obejmowały instalację kilkunastu tysięcy linii okablowania strukturalnego miedzianego oraz traktów swiatłowodowych. Budynek otrzymał certyfikację firmy Systimax. Zlecenie zostało zrealizowane w siedem tygodni.

 

          

Roche Polska Sp. z o.o. - siedziba oraz wybrane oddziały

Od 2006 roku współpracujemy firmą z branży farmaceutycznej – Roche Sp. z o.o. W przeciągu kilku lat współpracy wykonaliśmy instalacje okablowania strukturalnego w technologii Systimax SCS w głównej siedzibie Spółki w Warszawie oraz w oddziałach terenowych. Łącznie zainstalowaliśmy kilka tysięcy linii okablowania strukturalnego miedzianego. Wszystkie prace wykonaliśmy na bezpośrednie zlecenie Roche Polska Sp. z o.o.

 

   

TNT Express Worldwide Polska Sp. z o.o. - siedziba oraz wybrane oddziały

Od wielu lat wykonujemy na zlecenie firmy spedycyjnej TNT Express Worldwide Polska Sp. z o.o. instalacje okablowania strukturalnego wraz z wydzielonym zasilaniem w biurach, oddziałach oraz magazynach Spółki, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Nasze zlecenia na okablowanie strukturalne obejmują okablowanie miedziane oraz światłowodowe w technologii marki Systimax.

          

Wiśniowy Office Park - siedziba RBS Bank Polska S.A.

Wykonaliśmy prace modernizacyjne sieci teletechnicznej w biurze o powierzchni 6 000 m2, zlokalizowanym przy ul. 1 Sierpnia 8a w Warszawie. Zakres prac obejmował instalację okablowania strukturalnego na czterech piętrach, w ilości kilku tysięcy linii logicznych kategorii 6 oraz okablowania światłowodowego szkieletowego. Budynek otrzymał certyfikację sieci teletechnicznej marki Systimax.

    

Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. - biura oraz hala produkcyjna

W ramach umowy z zaprzyjaźnioną firmą IntegraKom Sp. z o.o. wykonaliśmy prace instalacyjne w pomieszczeniach biurowych oraz w hali produkcyjnej firmy Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. Prace obejmowały robudowę oraz modernizację okablowania strukturalnego Systimax w hali produkcyjnej. Zakres prac obejmował także wykonanie instalacji elektrycznej. Zlecenia zrealizowaliśmy zgodnie z harmonogramami.

Aktualności 

Wszystkie aktualności

Nasze instalacje budujemy w oparciu o produkty zaufanych partnerów

Wszelkie prawa zastrzeżone

Beneficjent Funduszy Europejskich

Projekt i wykonanie StudioAlfa

Zapamiętaj ustawienia
Ustawienia plików cookies
Do działania oraz analizy naszej strony używamy plików cookies i podobnych technologii. Pomagają nam także zrozumieć w jaki sposób korzystasz z treści i funkcji witryny. Dzięki temu możemy nadal ulepszać i personalizować korzystanie z naszego serwisu. Zapewniamy, że Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie przekazujemy ich firmom trzecim. Potwierdzając tę wiadomość akceptujesz naszą Politykę plików cookies.
Zaznacz wszystkie zgody
Odrzuć wszystko
Przeczytaj więcej
Analytics
Te pliki cookie mają na celu w szczególności uzyskanie przez administratora serwisu wiedzy na temat statystyk dotyczących ruchu na stronie i źródła odwiedzin. Zazwyczaj zbieranie tych danych odbywa się anonimowo.
Google Analytics
Akceptuję
Odrzucam